• HQ TR2.5X2.5X3 Grey 2CW + 2CCW
Specification:
Propeller Diameter: 2.5 inch
Pitch : 2.5
Blades : 3
Material : Poly Carbonate
Weight :1.15g
Hub Diameter : 10mm
Hub Thickness:4.5mm
Shaft :2/1.5/2mm
Adaptor Rings : NO
Package included:
2 x CW propeller
2 x CCW propeller
Propelleri
Propelera garums (collās) 2.5
Solis (collās) .25
Uzrakstīt atsauksmi
Lūdzu login vai register lai atstātu atsauksmi
HQ TR2.5X2.5X3 Grey 2CW + 2CCW
  • Ražotājs: HQProp
  • Produkta kods: TR2.5x2.5x3
  • Pieejamība: Izpārdots
Saistītie produkti
Brickracing SB3 Ultra frame (11xx motors)
This is next evolution from Brickracing SB3 aka Small Brick made for 11xx motors (9x9 mm mounting pa..
Airbot Ori32 4in1 ESC 4x25A 20x20